Cyklojazda Cycle Slovakia naprieč Slovenskom

Cycle Slovakia je cyklistické podujatie vhodné pre ľudí, ktorí jazdia na cestných bicykloch. Trasa spája Košice a Bratislavu. Účastníci prejdú na tejto prvej viac ako 540 km cez krásne stúpania na trase.

Slovensko ponúka množstvo krásnych miest a zákutí. Pridaj sa na cyklojazdu medzi našimi najväčšími mestami a pozri si najkrajšie cesty, miesta Slovenska zo sedla bicykla. Trasa vyše 500 km cez slovenské kopce preverí každého. Pridajte sa k nám a spolu zvládneme túto jedinečnú výzvu.

Cieľom podujatia je zorganizovať pravidelnú cyklistickú jazdu z KE do BA a naopak aspoň 2x ročne, kde účastníci budú môcť na svojom bicykli spoznávať Slovensko po rôznych trasách. Organizuje je to portál Trenujeme a Karol Voltemár, ktorý precestoval na bicykli okolo sveta počas expedície 2013 – 2016.

Ako cyklista rád cestuje na bicykli aj po Slovensku a chce tento zážitok ďalej sprostredkovať aj pre iných. Ak chcete byť partnerom podujatia pridajte sa ako firma alebo jednotlivec, stačí napísať na karol.voltemar@gmail.com. Viac v sekcii Partneri.

Cyklojazda Košice – Bratislava – 574 km a 7677 m výškových

Cyklojazda z Košíc do Bratislavy cez top slovenské stúpania na trase z Košíc do Bratislavy. Vhodné pre jazdcov na cestných bicykloch. Táto cyklojazda a zároveň výzva nie sú preteky, ale skôr cykloturistika s cieľom zajazdiť si cez najkrajšie úseky na trase medzi našimi najväčšími mestami. Prodrobnosti nájdeš v popise cyklotrasy a podujatia KE – BA. Na podujatie je možnosť sa kvôli organizácii prihlásiť čo najskôr cez email info@trenujeme.sk alebo karol.voltemar@gmail.com.

Dĺžka – 574 km
Prevýšenie – 7677 m
Trvanie – 3 dni

Cycle Slovakia - spoznaj Slovensko na bicykli a prekonaj samého seba

Cyklojazda medzi mestami Bratislava a Košice

Cyklojazda z Bratislavy do Košíc cez top slovenské stúpania na trase z Košíc do Bratislavy. Vhodné pre jazdcov na cestných bicykloch. Táto cyklojazda a zároveň výzva nie sú preteky, ale skôr cykloturistika s cieľom zajazdiť si cez najkrajšie úseky na trase medzi našimi najväčšími mestami. Na podujatie je možnosť sa kvôli organizácii prihlásiť čo najskôr cez email info@trenujeme.sk alebo karol.voltemar@gmail.com.

Termíny

KE – BA

  • 28.8 – 31.8.2020

BA – KE

  • 4.6. – 6.6.2020

Registrácia

Partneri

Biznisto - magazín o podnikaní a technológii

Mediálni partneri

Bikepoint